Tworzenie Konta w Google Moja Firma: Pierwszy Krok do Lokalnego SEO #1

Tworzenie Konta w Google Moja Firma: Pierwszy Krok do Lokalnego SEO #1

środa, Czerwiec 5, 2024

Tworzenie profilu w Google Moja Firma jest pierwszym i kluczowym krokiem w pozycjonowaniu Twojej firmy w lokalnych wyszukiwaniach Google Maps. Proces ten rozpoczyna się od utworzenia lub zalogowania się na istniejące konto Google.

  1. W pasku wyszukiwania wpisz "moja firma" lub z panelu bocznego usług Google wybierz "Menadżer Profilu Firmy". Pamiętaj, musisz być zalogowany na koncie Google, na którym już masz swoją wizytówkę lub na koncie Google, na którym chcesz stworzyć wizytówkę.  Jeśli nie masz konta w Google, musisz je utworzyć.
  2. Dodaj Nową Firmę: Po zalogowaniu, użyj opcji „Zarządzaj teraz” i wprowadź nazwę Twojej firmy. Jeśli Twoja firma jest już znana Google, pojawi się w rozwijanej liście. Jeśli nie, będziesz musiał ją dodać, klikając opcję „Dodaj swoją firmę do Google”.
  3. Postępuj Zgodnie z Instrukcjami: System poprowadzi Cię przez kilka kroków, aby ustawić profil Twojej firmy, prosząc o podanie takich informacji jak adres, kategoria działalności oraz inne szczegółowe dane.

Pamiętaj, że kluczowe dla widoczności i skuteczności Twojego profilu w Google Moja Firma jest dokładne i kompleksowe wypełnienie wszystkich informacji. W następnych artykułach omówimy kolejne kroki, takie jak weryfikacja, optymalizacja i zarządzanie Twoim profilem.

Brak komentarzy
Szukaj